top of page

"Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir.” – Herakleitos  (M.Ö 535-475)

 

İstanbul Stüdyoları;  1984 yılından başlayarak film, dizi-film, reklam sektörüne executive producer olarak imza atan

Ali Mehdiabbas tarafından, 20 yıllık bilgi birikimi değerlendirilerek, 2005 yılında kurulmuştur.

 

Yağız Mehdiabbas yönetimindeki profesyonel ekip tarafından yürütülen post-prodüksiyon (kurgu, 2D, 3D animasyon, görsel efekt, color, seslendirme, final mix, yayın bandı, vs) çalışmalarıyla birçok film, dizi-film, belgesel film, video clip, reklam filmi, etkinlik görselleri müşteri memnuniyetiyle seyircisiyle buluşturulmuş ve İstanbul Stüdyoları sektörün aranılanları arasında yerini almıştır.

 

2015 yılında Yasin Mehdiabbas’ın görüntü yönetmenliğinde sürdürülen video clip çalışmalarıyla yeni bir dönemece giren İstanbul Stüdyoları, aynı anda müzikal çocuk tiyatrosu, ulusal ve uluslararası şirketlerin etkinlik organizasyonlarıyla da her zaman değişimin, yeniliğin peşinde olduğunu göstermiştir.

İstanbul Stüdyoları, şimdi de rotasını, reklam filmleri yapımcılığı rüzgarını arkasına alarak, “reklam prodüksiyon ajanslığı” olarak belirlemiş, diğer çalışma alanlarıyla birlikte yeni ufuklara doğru yelken açmıştır.

 

MİSYONUMUZ..

Reklam,film, dizi-film etkinlik sektöründen gelen müşteri taleplerini uzun süreli iş  ilişkileri içerisinde düşünerek profesyonel ekip ve ekipman kullanımıyla üst seviyede karşılamaktır.

VİZYONUMUZ..

İş alanımıza giren gelişmeleri, trend ve teknolojik olarak, yakından takip ederek yenilikçi, akılcı, iş disiplinine sahip ilkeli, sorumlu yaklaşımlarımız ve çalışmalarımızla her türlü reklam, reklam filmi, film, dizi-film, video clip, etkinlik yapımlarını hazırlamaktır. Bunları yaparken kaliteli iş sunarak müşterilerimizin ticari etkinliklerini arttırmak, markalaşma süreçlerinde gerekli profesyonel çözümler sunmak, müşterilerimizle uzun süreli iş  ilişkileri içerisinde bulunmayı göz ardı etmeden güvenilir ve saygın bir firma olarak sektörde en aranılanlar arasında yer almaktır.

bottom of page